Перемога здобувачів у міжнародному конкурсі

13 червня 2024 р. на базі Миколаївського НАУ відбувся  ІІ  етап Міжнародного студентського професійного творчого конкурсу «Аграрні науки та продовольство».

Факультет агрономії та захисту рослин Державного біотехнологічного університету був представлений шістьма науковими роботами з агрономії.

За результатами конкурсу здобувачі Свиридов Сергій Андрійович та Яценко Олександра Андріївна з темою наукової роботи «Формування продуктивності гібридів сорго зернового залежно від форм і доз добрив у Східному Лісостепу України», яка виконувалася під керівництвом д–р с.-г. наук, професора кафедри рослинництва Рожкова А.О. та канд. с.-г. наук, доцента кафедри рослинництва Свиридової Л.А., нагороджені дипломом І ступеня.

Щиро вітаємо здобувачів та наукових керівників з нагородою. Бажаємо подальших наукових досягнень та мирного неба над Україною!
Щиросердечно дякуємо організаторам конкурсу, керівництву та всьому колективу Миколаївського НАУ, членам оргкомітету та журі за високий професіоналізм при організації та проведенні Конкурсу!
Так тримати!