Відкрита лекція на тему “Контроль бур’янів в посівах соняшника”

25 квітня 2024 року на кафедрі зоології, ентомології, фітопатології, інтегрованого захисту і карантину рослин ім. Б.М. Литвинова факультету агрономії та захисту рослин Державного біотехнологічного університету було проведено відкриту лекцію на тему “Контроль бур’янів в посівах соняшника” від кандидата сільськогосподарських наук, доцента, керівника групи технічної підтримки насіння олійних культур міжнародної компанії “Syngenta” Генадія Малини.

Участь у заході взяли 100 студентів та аспірантів спеціальностей 202 та 201 а також викладачі факультету та фахівці із виробництва. Тема лекції є надзвичайно актуальною для сільського господарства України і викликала жваве обговорення слухачів та багато запитань до лектора.

Дякуємо пану Генадію за приділений час, надзвичайно цікавий матеріал та особистий внесок у побудову сучасного захисту рослин у нашій країні!