Навчальні практики студентів факультету біотехнологій

В рамках ознайомчих та навчальних практик на факультеті біотехнологій 5 лютого 2024 р відбувся семінар “Біологічний захист лісу. Вирощування мурахожука звичайного в лабораторних умовах на базі ДСЛП “Харківлісозахист””, який провела інженер-лісопатолог ДСЛП “Харківлісозахист” Куриленко К.В. Катерина Володимирівна надала здобувачам факультету біотехнологій інформацію про життєвий цикл мурахожуків та основні підходи щодо його вирощування в лабораторних умовах.  У ході дискусії здобувачі обговорили ефективність застосування біологічних методів захисту лісу порівняно з хімічними методами та отримали відповіді на всі свої питання стосовно використання мурахожука для боротьби із короїдом. Була досягнута попередня домовленість о проведенні очних екскурсій та практик у майбутньому.

Дякуємо ДСЛП “Харківлісозахист”, особливо Катерині Володимирівні, та  сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.