Онлайн-зустрічі студентів-біотехнологів з провідними фахівцями галузі

У рамках навчально-ознайомчої практики здобувачів спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» з 5 по 16 лютого 2024 року відбулися онлайн-зустрічі здобувачів із провідними науковцями та фахівцями галузі на тему:
• «Біологічний захист лісу» із випускницею спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія», науковцем ДСЛП «Харківлісозахист» Катериною Куриленко.
• «Майбутнє біотехнології» із президентом Української Асоціації Біобанків, директором Інституту клітинної Біореабілітації Світланою Граматюк.
• «Освіта продовж життя» із випускницею спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія», кандидатом біологічних наук, науковцем Інституту кріобіології та кріомедицини Оленою Чабаненко.
• «Облаштування лабораторії для проведення молекулярно-генетичних досліджень» кандидатом ветеринарних наук, старшим дослідником, доцентом кафедри біотехнології, молекулярної біології та водних біоресурсів ДБТУ Поліною Юрко.
• «Галузі застосування флуоресцентних матеріалів. Світовий та вітчизняний ринок діагностичних матеріалів» із кандидатом хімічних наук, завідуючим відділом люмінесцентних матеріалів та барвників, старшим дослідником НТК «Інститут монокристалів» НАН України Анатолієм Татарецем.
• «Система менеджменту якості: вимоги ДСТУ ISO/IEC 17025:2019» із кандидатом ветеринарних наук, завідувачем сектору наукових досліджень і випробувань ННЦ «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини» Іриною Герілович.
• «Технологія вирощування щуки в УЗВ» із аспірантом кафедри біотехнології, молекулярної біології та водних біоресурсів Денисом Шаблієм.
• «Сучасні репродуктивні технології: досягнення та перспективи розвитку в лікуванні безпліддя» із ембріологом ДЗ «Український медичний центр акушерства, гінекології та репродуктології МОЗ України» Ольгою Гавілей.
• «Виробництво ін’єкційних препаратів» із інженерно-технічним робітником АТ «Лекхім-Харків» Дар’єю Лабою.
• «Етапи виробництва фармпрепаратів» із провідним хіміком-технологом, начальником відділу контролю якості фармацевтичної компанії «Здоров’я» Юрієм Овдієнко.
Студенти отримали нові знання про практичне застосування біотехнологій у різних сферах промисловості та господарства, мали змогу дізнатись про роботу підприємств регіону, поспілкуватись із випускниками за даною спеціальністю про їх професійний розвиток.