Розширене засідання факультету біотехнологій ДБТУ

1 березня 2024 року відбулося розширене засідання факультету біотехнологій ДБТУ щодо обговорення результатів та подальших напрямів реалізації міжнародної наукової діяльності. Окрім науково-педагогічних працівників факультету, на засіданні були присутні:

Кудряшов Андрій Ігорович – в.о. ректора, кандидат технічних наук;

Одарченко Андрій Миколайович – доктор технічних наук, професор;

Михайлов Валерій Михайлович – проректор з наукової роботи, доктор технічних наук, професор;

Антощенков Роман Вікторович – завідувач кафедри мехатроніки, безпеки життєдіяльності та управління якістю, доктор технічних наук, професор;

Гросул Вікторія Анатоліївна – завідувач кафедри економіки та бізнесу, доктор економічних наук, професор; координатор центру євроінтеграції ДБТУ.

Під час зустрічі було проведено аналіз міжнародної наукової діяльності кафедр факультету. Зокрема було заслухано доповіді завідувачів кафедр про особливості міжнародної наукової діяльності колективів, досягнуті результати та перспективні плани щодо розробки та впровадження інноваційних наукових проєктів. Свої доповіді представили:

Безуглий М. Д. – завідуючий кафедрою біотехнології, молекулярної біології та водних біоресурсів, д. с.-г. н., проф.;

Данілова Т. М. – завідуюча кафедрою технологій тваринництва і птахівництва, к. с.-г. н., доц.;

Лисенко Г. Л. – завідуюча кафедрою технології переробки та якості продукції тваринництва, к. с.-г. н., доц.;

Головань Л. В. – завідуюча кафедрою екології та біотехнології в рослинництві, к. с.-г. н., доц.;

Шевченко О. Б. – завідуюча кафедрою генетики, розведення та селекційних технологій в тваринництві, к. вет. н., доц.

Після виступів завідувачів кафедр було обговорено існуючі проблеми проведення наукових досліджень в умовах війни та можливі шляхи їх вирішення. Керівництвом було надано ряд рекомендації щодо розширення міжнародної співпраці факультету, детально охарактеризовано механізм інформаційного та консультативного супроводу науковців університету щодо пошуку наукових проєктів, розробки та їх реалізації Центром євроінтеграції ДБТУ.