Відкрите засідання науково-технічної ради факультету Біотехнологій

18 січня 2024 року відбулося відкрите засідання науково-технічної ради факультету Біотехнологій, присвячене звітам кафедр з науково-дослідної роботи за календарний рік. Підводили підсумки наукової роботи, обговорювали перспективи подальших досліджень, визначали пріоритетні напрямки роботи, ставили завдання на 2024 рік.
На засіданні були присутні проректор з наукової роботи Валерій Михайлов, проректор з науково-педагогічної роботи Максим Серік завідувачка відділу організації наукової роботи з НПП та здобувачами освіти Вікторія Яковлева, науково-педагогічні працівники та аспіранти факультету.
На засіданні завідувачі кафедри представили результати діяльності структурних підрозділів факультету. Проректор з наукової роботи Валерій Михайлов під час обговорення звітів НДР кафедри за 2023 рік висловив оперативний аналіз та відзначив позитивні аспекти та досягнення кафедри. Також були визначені завдання, які потрібно вирішити у 2024 році. Проректор з науково-педагогічної роботи Максим Серік, приєднавшись до обговорення, акцентував увагу на можливості організації освітнього процесу через заняття в наукових установах та залучення студентів до наукової роботи.

Підбиваючи підсумки, керівництво університету висловило визнання професіоналізму колективу факультету біотехнологій та виразило підтримку у вирішенні нагальних питань і покращенні результатів.