Випуск магістрів факультету Біотехнологій

26 грудня 2023 року відбувся випуск магістрів 4-х спеціальностей  факультету біотехнологій Державного Біотехнологічного Університету. Сьогодні випускники завершили своє навчання у стінах нашого ЗВО і вирушають у світ, щоб зробити його кращим.

Завдяки своїм зусиллям, енергії та наполегливій праці протягом навчання, студенти змогли здійснити свою мрію – отримати диплом магістра одного з найпрестижніших навчальних закладів. Впевнені, що це буде ще одним кроком на шляху до успіху!

Випускний захід відбувся під керівництвом декана факультету біотехнологій Олени Валентинівни Щербак. Вона відзначила високі досягнення випускників та побажала професійного та особистого розвитку на новому етапі їх життя. На урочистій церемонії були присутні завідувачі кафедр та професорсько-викладацький склад факультету, які також сказали слова підтримки випускникам.

Випускники подякували викладачам факультету за отриманні знання та підтримку під час навчання.

Шановні випускники, колектив факультету біотехнологій бажає Вам впевнено крокувати вперед, долати усі перешкоди, досягати успіхів на професійному та життєвому шляху. Разом до Перемоги!