Міжнародна співпраця  кафедри транспортних технологій і логістики із університетом Моратува (Шрі-Ланка)

19 січня 2024 року відбулась онлайн-комунікація представника кафедри транспортних технологій і логістики доц. Музильова Д.О. з PhD студентами та здобувачами ВО кафедри управління транспортом і інженерії в логістиці з університету Морутави (Шрі-Ланка), що передбачає майбутню співпрацю в сфері наукових досліджень. Зустріч відбулася в рамках ініційованого в грудні 2023 року процесу підписання Меморандуму о Взаєморозумінні (MoU) між ДБТУ та Університетом Моратува, який наразі триває.

При спілкуванні представниками університету Морутави було презентовано напрямки майбутніх досліджень, присвяченим актуальним питанням щодо доцільності використання штучного інтелекту в ланцюгах постачань. Результатом стало погодження наступних етапів дослідження із можливістю майбутніх наукових публікацій.