Гостьова лекція міжнародних партнерів з Йорданського університету

6 січня 2023 року для студентів факультету енергетики, робототехніки та комп’ютерних технологій, що навчаються за бакалаврською та магістерською освітніми програмами Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, відбулася гостьова лекція з міжнародними партнерами з Йорданського університету (Al Balqa Applied University, Department Electrical Power Engineering) (https://www.bau.edu.jo/bauar/colleges/eng/Deanship.aspx). Спікерами були професор Мохамед Кавакзех та доцент Lina H. Hussienat з лекцією «Оптимізація розподільчих мереж з використанням відновлюваних розподілених генеруючих установок». Слухачами лекції також були викладачі та аспіранти факультету ЕРКТ.

До лекції також долучилися студенти та викладачі з Національного університету «Чернігівська політехніка». Лекція викликала зацікавленість у розвитку подібних заходів.

Колектив факультету енергетики, робототехніки та комп’ютерних технологій ДБТУ дякує представникам Йорданського університет за цікаву та змістовну презентацію.