Початок 1 етапу практики студентів 141 спеціальності

З 05.02 по 23.02.2024 р. у студентів спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня у відповідності до графіку освітнього процесу заплановано проведення 1 етапу практики.
Студенти 1 курсу проходять навчальну практику, в рамках якої знайомляться з особливостями свого майбутнього фаху. Вивчають процеси виробництва, передачі, розподілу та споживання електричної енергії, основні завдання що висуваються до них, як майбутніх фахівців на кожному з етапів їх діяльності, знайомляться з перспективами та умовами подальшої професійної діяльності.
Для студентів з 2 по 6 курси передбачена виробнича практика, яку вони проходять на підприємствах енергетичної галузі. Кожен студент повинен укласти договір з підприємством – базою практики, де у встановлені строки пройти виробничу практику у відповідності з програмою.
На 2 курсі передбачена електромонтажна практика, під час якої студенти повинні набути навичок виконання монтажу електричного обладнання, електричних проводок, повітряних та кабельних ліній, силових трансформаторів, електричних двигунів тощо.
На 3 курсі студенти проходять експлуатаційну практику на виробництві. Програмний зміст практики передбачає практичне знайомство з охороною праці, охороною навколишнього середовища, структурою виробництва, обов’язками інженерно-технічного персоналу, порядком виконання ремонтних робіт, етапами експлуатації електротехнічного обладнання.
На 4 курсі передбачена виробнича переддипломна практика. Основним завданнями цієї практики є збір інформації для написання в подальшому кваліфікаційної роботи бакалавра.
На 5 та 6 курсі (1, 2 роки навчання РВО Магістр) студенти проходять науково-дослідну практику на виробництві. Студенти-практиканти отримують у керівника практики від університету індивідуальні завдання, збирають матеріали за темою, опрацьовують їх та включають окремим розділом до звіту з практики.