Почесна грамота професору Морозу О.М. від Харківської обласної військової адміністрації

Колектив кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту вітає професора кафедри Мороза Олександра Миколайовича з нагородженням почесною грамотою Харківської обласної військової адміністрації.
Почесну нагороду професор Мороз О.М. отримав за сумлінну працю, високий професіоналізм, підготовку висококваліфікованих спеціалістів, вагомий особистий внесок у розвиток освіти та науки та з нагоди Дня науки.
Розпорядження про нагородження відзнаками Харківської обласної військової адміністрації підписано начальником ХОВА Олегом Синєгубовим 9 травня 2024 року.
Бажаємо професору Морозу О.М. міцного здоров’я, життєвих успіхів і довгих років плідної праці.