Участь професора кафедри ЕЕМ Мороза О. М. у тренінгу експертів НАЗЯВО

14 та 15 березня 2024 року професор кафедри ЕЕМ Мороз О.М. взяв участь у тренінгу для експертів НАЗЯВО. Тренінг був присвячений написанню звіту про результати акредитаційної експертизи. Для участі в тренінгу необхідною умовою було виконання домашнього завдання з аналізом реальної акредитаційної справи.
Під час тренінгу, який проводила провідний фахівець відділу по роботі з експертами НАЗЯВО Оксана Требенко, розглядалися питання запиту на додаткові документи, формування переліку питань до зустрічей, написання звіту за критеріями про результати акредитаційної експертизи, формування висновків та резюме.
За результатами тренінгу професор Мороз О.М. отримав сертифікат про підвищення кваліфікації експерта НАЗЯВО.
Участь в таких тренінгах допомагає поширити кращі практики із забезпечення якості вищої освіти та сприяє зростанню рівня освітніх програм (бакалавра, магістра та доктора філософії), що виконуються по кафедрі ЕЕМ.