Участь в гостьовій лекції директора ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» Ірини Лошак студентів і викладачів кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту

У 2023-2024 навчальному році викладачі та студенти нашої кафедра активно беруть участь у фаховому освітньому акселераторі «Енергетична безпека в умовах війни», що проводиться на базі ННІ Енергетики, автоматики і енергозбереження НУБіП України, за ініціативи директора інституту Каплуна Віктора Володимировича.
Спікерами акселератору запрошуються професіонали, які мають значний практичний досвід і готові поділитися своїми знаннями, як з викладачами, так і з студентами.
22 лютого 2024 року студенти і викладачі кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту, відвідали лекцію професіонала-практика директора ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» Ірини Вікторівни Лошак на тему «Сервіси енергопостачальних компаній в умовах нової моделі енергоринку». Під час свого виступу Ірина Лошак розповіла про особливості роботи енергопостачальних компаній в умовах нової моделі енергоринку, зокрема про укладання договорів про постачання електричної енергії на роздрібному ринку, схему закупівлі електричної енергії для споживачів, структуру та сегменти ринку електричної енергії, «зелений» тариф, закупівлю електричної енергії для побутових споживачів через модель покладання спеціальних обов’язків.
Ця інформація є надзвичайно корисною для студентів, що навчаються за спеціальністю 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, в рамках дисципліни «Маркетинг енергії».
Традиційно у таких заходах беруть участь значна кількість викладачів та студентів, так і цього разу деякі групи студентів під’єднувалися з аудиторій. Організатори акселератору організували видачу сертифікатів, що підтверджує здобуття певних навичків здобувачами в неформальній освіті, що особливо є актуальним питанням в нових умовах освітньої діяльності.
Студенти та викладачі кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту висловлюють щиру подяку за цікаву лекцію та бажають успіхів у професійній діяльності директору ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» Ірині Лошак.
Приємно відмітити, що пані Ірина є випускницею нашого факультету, і зараз успішно керую великою компанією.