Участь в І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт здобувачів 1 та 2 рівня вищої освіти спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Згідно наказу МОН на факультеті енергетики, робототехніки та комп’ютерних технологій проведено засідання конкурсної комісії І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт для здобувачів 1 та 2 рівня вищої освіти спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка за трьома напрямками: з галузі Енергетика, зі спеціальності «Гірництво» в номінації «Гірнича електротехніка та електромеханіка» та з галузі Електротехніка та електромеханіка.
До складу журі увійшли д.т.н., проф. Мірошник О. О., д.т.н., проф. Мороз О.М., к.т.н., доц. Савченко О. А., які провели рецензування, заслуховування доповідей та оцінювання робіт за кожним напрямком.

Переможцями з галузі Енергетика стали:
Дипломом І ступеня – Четверіков Ю. А., 1 курс, РВО магістр, наукова роботою «Застосування комп’ютерних технологій для дослідження технічних характеристик трансформаторів напруги» – керівник к.т.н., доц. Трунова І. М.
Дипломом ІІ ступеня – Лебідь В. М., 4 курс, РВО бакалавр, наукова робота «Дослідження режимів роботи нейтралі розподільних електричних мереж 6-35 кВ на основі квазіфізичного моделювання» – керівник к.т.н., доц. Савченко О.А.
Дипломом ІІІ ступеня – Літвінов А. М. 6 курс, РВО магістр, наукова робота «Підвищення енергоефективності систем електропостачання» – керівник ст. викл. Попадченко С.А.

Переможцями зі спеціальності «Гірництво» в номінації «Гірнича електротехніка та електромеханіка» стали:
Дипломом І ступеня – Чорна В. О. 4 курс, РВО бакалавр, наукова роботою «Заходи по забезпеченню надійності функціонування централізованої системи енергопостачання» – керівник к.т.н., доц. Дудніков С.М.
Дипломом ІІ ступеня – Болдарев В. В. 4 курс, РВО бакалавр, наукова робота «Підвищення ефективності електропостачання споживачів АПК з використанням поновлювальних джерел енергії» – керівник к.т.н., доц. Середа А.І.
Дипломом ІІІ ступеня – Білий А. Б. 6 курс, РВО магістр, наукова робота «Підвищення надійності електричних мереж за допомогою реклоузерів» – керівник асист. Мохонько А.О.

Переможцями з галузі Електротехніка та електромеханіка стали:
Дипломом І ступеня – Немашкало В. В. 4 курс, РВО бакалавр, наукова роботою «Прогнозування генерації потужності вітроелектричною станцією за допомогою нейронних мереж» – керівник д.т.н., проф. Мірошник О.О.
Дипломом ІІ ступеня – Тоберт О. Ю. 2 курс, РВО магістр, наукова робота «Моделювання руху сонячної панелі в залежності від положення сонці в програмі Matlab Simulink» – керівник д.т.н., проф. Мороз О.М.
Дипломом ІІІ ступеня – Дєдков А. О., 4 курс, РВО бакалавр, наукова робота «Дослідження аварійних режимів розподільних електричних мереж 6-10 кВ з використанням MATLAB Simulink» – керівник ст. викл. Пазій В. Г.

Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та бажаємо їм подальших наукових здобутків.