Відкрита лекція директора ТОВ “ЕНЕРА Суми” Лошак Ірини

Одним із важливих елементів підготовки фахівців у нашому факультеті є залучення до навчального процесу професіоналів-практиків. Так 13 березня 2024 року на прохання кафедри ЕЕМ директор ТОВ “ЕНЕРА Суми” Ірина Лошак провела відкриту лекцію на тему «Особливості нової моделі енергоринку в Україні» для студентів спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Під час лекції пані Ірина проінформувала про вимоги нормативно-правових документів щодо енергоринку, структуру ринку електроенергії України, сфери діяльності ТОВ “ЕНЕРА Суми” та особливості укладання договорів про постачання електроенергії промисловим і побутовим споживачам.
На лекції крім викладачів Державного біотехнологічного університету були присутні також представники Національного університету “Чернігівська політехніка”, зокрема завідувач кафедри Електричної інженерії та інформаційно-вимірювальних технологій к.т.н., доцент Анатолій Приступа, к.т.н., доцент Роман Буйний, к.т.н., доцент Вадим Бодунов.
Після лекції відбулася жвава дискусія та обговорення питань розподілу та споживання електричної енергії. Висловлюємо щиру подяку директору ТОВ “ЕНЕРА Суми” Ірині Лошак за цікаву доповідь та ознайомлення з останніми тенденціями розвитку ринку електричної енергії.
Приємно відмітити, що пані Ірина є випускницею нашого факультету і успішно керує однією із 44 електропостачальних компаній України, і яка входить в першу десятку компаній.