Онлайн-зустріч академічної спільноти кафедри інтегрованих електротехнологій та енергетичного машинобудування

5 березня 2024 року відбулась онлайн-зустріч академічної спільноти кафедри інтегрованих електротехнологій та енергетичного машинобудування. Під час зустрічі було анонсовано напрями наукових гуртків кафедри та обговорено питання підготовки до найближчих науково-практичних заходів у весняному семестрі, зокрема наукових студентських конференціях та конкурсі професійної майстерності серед здобувачів освіти в галузі низькотемпературної техніки.

Завідувачка кафедрою Олена Володимирівна Петренко запросила здобувачів долучитися до активної роботи в науково-практичних заходах, звернула увагу на можливість кожного бажаючого прийняти участь в науково-дослідній роботі кафедри.

Гарант ОПП професор Семенюк Дмитро Павлович розповів здобувачам про особливості підготовки студентських наукових робіт для участі у науково-практичних конференціях.

Науково-педагогічні працівники та PhD-докторанти кафедри презентували напрями своїх наукових досліджень та запросили здобувачів долучатися.

Асистент кафедри Смілик Максим Михайлович запропонував усім бажаючим долучитися до підготовки до участі у конкурсі професійної майстерності серед здобувачів освіти в галузі низькотемпературної техніки в рамках 25-ї ювілейної виставки «Aquatherm Kyiv», яка відбудеться 14-16 Травня 2024,МВЦ, Київ.