Вітаємо з перемогою у VI Всеукраїнському конкурсі есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Громадською організацією «Інноваційні обрії України» з 04 січня до 09 березня 2024 року проводили VI Всеукраїнський конкурс есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко».

На Конкурс приймалися творчі роботи в жанрі есе, що розкривають тему конкурсу і є самостійним, особистісним осмисленням постаті митця, значення його творчої спадщини в житті конкурсанта чи українського народу в цілому.

Від нашого університету під керівництвом к. іст. н., професора кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін Міносяна Андрія Сергійовича у конкурсі взяла участь студентка 1 курсу, група 075-23б-01 факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю Вероніка Калітіна. Вероніка є членом загальноуніверситетського політклубу “Думка”, бере активну участь у конференціях з гуманітаристики ДБТУ та інших ЗВО України.

Журі відзначило високий рівень роботи нашої студентки серед 2685 учасників конкурсу і нагородило її дипломом ІІ ступеня за перемогу у конкурсі есе.

Вітаємо нашу студентку та її наукового керівника!
Бажаємо творчого зростання та подальших наукових звершень і перемог!