7 березня 2024 року на факультеті ветеринарної медицини відбувся Ярмарок вибіркових компонент

У Ярмарку прийняли участь здобувачі 3-5 курсів, що навчаються за 211 Ветеринарна медицина та 212 Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза.

Науково-педагогічні працівники факультету представили більше 40 презентацій різних вибіркових компонент, які можуть бути обраними здобувачами відповідних курсів. Наступними діями є проходження здобувачами анкетування за допомогою Google-форм та визначення дисциплін-переможців, які увійдуть до навчальних планів  даних здобувачів у 2024-25 навчальному році.

Окрім того, зі студентами відбулось обговорення ОПП “Ветеринарна медицина”, її структури, особливостей забезпечення обов’язковими освітніми компонентами, тощо.