Робота Міжнародної зимової школи в Піденно – Казахстанському університет ім. М. Ауезова, Республіка Казахстан

В рамках договору про співробітництво між ДБТУ та Південно – Казахстанським університетом ім.М.Ауезова, м. Шимкент, Республіка Казахстан професора кафедри інтегрованих електротехнологій та енергетичного машинобудування Потапова Володимира Олексійовича було запрошено  для участі у роботі Міжнародної зимової школи «Сучасні наукові дослідження у текстильній та харчовій промисловості: актуальні питання, досягнення та інновації», яка проходила на базі Південно – Казахстанського університет ім.М.Ауезова,
9 лютого – 01 березня, 2024 р
.

Метою заходу було об’єднання зусиль різних наукових шкіл, провідних навчальних закладів, промислових підприємств галузі у пропаганді та просуванні нових знань, вирішенні прикладних завдань промислових підприємств. Професор Потапов В.О. виступив з доповіддю: «Перспективні енергоефективні системи для тепло-масообмінних процесів харчових виробництв».

Серед спікерів були: Рамазан Эрдем – професор, Університет Акденіз (Анталія, Турція); Шохіста Мірзаєва – д.т.н., Бухарський державний університет, Узбекистан; Малохат Ілхамова – доцент, Ташкентський інститут текстильної та легкої промисловості, Узбекистан; Назім Альжаксіна – Доктор PhD, в.о. директора Астанінської філії ТОВ «Казахський науково-дослідний інститут переробної та харчової промисловості», Вікторія Євлаш, професор, ДБТУ, Україна.