Меморандум між кафедрою ЮНЕСКО “Філософія людського спілкування” та соціально-гуманітарних дисциплін та “Українською Радою Миру”

29 лютого 2024 року у залі засідань Президії Національної академії педагогічних наук України відбулося офлайн-онлайн засідання громадської організації «Українська Рада Миру».

Першим питанням, обговореним в рамках форуму,  було об’єднання зусиль українського суспільства, а саме Української Ради Миру і кафедр ЮНЕСКО, які успішно функціонують у наукових установах і закладах вищої освіти України, беруть участь у боротьбі за незалежність і цілісність нашої держави в умовах війни. З метою посилення діяльності наукової і культурної громадськості України було підписано Меморандум про співпрацю між громадською організацією «Українська Рада Миру» і кафедрами ЮНЕСКО в Україні.

Загальна мета співпраці у межах Меморандуму, як зафіксовано у документі, –  боротьба з глобальними викликами та практична реалізація ідеї справедливого, безпечного, надійного і сталого миру, що має зокрема гарантувати суверенітет, територіальну цілісність і незалежність української держави в умовах сучасних субстанційних ризиків і екзистенціальних конфліктів.

Від Кафедри ЮНЕСКО  «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін, що здійснює плідну діяльність за цим напрямом у Державному біотехнологічному університеті, Меморандум підписала завідувачка кафедри, доктор економічних наук, професор Моісєєва Наталія Іванівна.