Участь кафедри у ХХ Міжнародному форумі молоді

4-5 квітня 2024 року в ДБТУ відбувся ювілейний ХХ Міжнародний форум молоді «Молодь і індустрія 4.0 в XXI столітті».

До його роботи активно долучилися здобувачі усіх рівнів та науково-практичні працівники кафедри. Кафедра інтегрованих електротехнологій та енергетичного машинобудування очолила роботу секції «Інноваційні технічні рішення для систем охолодження, кондиціонування та інтегрованих електротехнологій в АПВ».

Під час обговорення молоді науковці пропонували власні напрацювання та відстоювали точку зору щодо вирішення актуальних питань та проблем в галузі низькотемпературних технологій та техніки.
Участь у роботі конференції стала важливим кроком для подальшого розвитку здобувачів, надала їм можливість набути нових знань, навичок та досвіду, які стануть корисними у подальшому навчанні та професійній діяльності.

Щиро дякуємо усім учасникам за цікаві та змістовні доповіді, інноваційні ідеї та цілеспрямованість у наукових дослідженнях!

Дякуємо науковим керівникам за високий рівень підготовки та підтримки здобувачів! Бажаємо творчої наснаги та подальших наукових здобутків!