Участь у батьківських зборах ВСП «Харківський фаховий коледж харчової промисловості ДБТУ»

Однією із дієвих форм профорієнтаційної роботи є участь науково-педагогічних працівників у батьківських зборах.

11 квітня 2024 року науково-педагогічні працівники кафедри: завідувачка кафедри Петренко Олена Володимирівна, професор Жила Віктор Іванович, асистент Смілик Максим Михайлович прийняли участь у батьківських зборах випускових курсів ВСП «Харківський фаховий коледж харчової промисловості ДБТУ», з метою залучення потенційних абітурієнтів до Державного біотехнологічного університету.

Впродовж зустрічі батькам було надано змістовну інформацію щодо особливостей умов вступу до ЗВО в 2024 році, навчальної, наукової, соціальної і культурної складової освітнього процесу за 142 спеціальністю ОПП «Процеси та обладнання систем охолодження та кондиціонування». На зустрічі було обговорено питання перспектив подальшого працевлаштування після закінчення бакалаврської програми, можливостей здобувачів, за бажанням навчатися за дуальною формою навчання.
Висловлюємо щиру подяку Інні Анатоліївні Сасімовій, завідувачці холодильно-механічним відділенням за організацію зустрічі!