Вітаємо переможця творчого конкурсу наукових робіт!

У вересні 2023 – березні 2024 років у Миколаївському національному аграрному університеті було проведено Всеукраїнський студентський професійний творчий конкурс наукових робіт «Збереження родючості ґрунтів».

Співорганізаторами Конкурсу були: Миколаївський національний аграрний університет; Національний науковий центр «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського» НААН України; Національний науковий центр «Інститут землеробства Національної академії аграрних наук»; Інститут кліматично орієнтованого сільського господарства НААН України; Державна установа «Інститут охорони ґрунтів України»; Управління екології та природних ресурсів Миколаївської обласної військової адміністрації; Департамент агропромислового розвитку Миколаївської обласної військової адміністрації; Державний біотехнологічний університет; Сумський національний аграрний університет; Херсонський державний аграрно-економічний університет.

Головою журі Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу наукових робіт «Збереження родючості ґрунтів» було обрано завідувача кафедри землеробства, геодезії та землеустрою Миколаївського національного аграрного університету Гамаюнову Валентину Василівну. Заступник голови журі – завідувач кафедри ґрунтознавства та агрохімії Миколаївського національного аграрного університету Федорчук Михайло Іванович. Члени журі – Дегтярьов Василь Володимирович (ДБТУ), Корсун Світлана Георгієвна (Інститут прикладної біотехнології), Господаренко Григорій Миколайович (Уманьський національний університет садівництва), Нікончук Наталія Володимирівна (Миколаївський НАУ), Лопушняк Василь Іванович (НУБіП), Гнатів Петро Степанович (Львівський національний університет природокористування), Іщенко Ірина Олександрівна (Одеський державний аграрний університет), Томницький Анатолій Валентинович (Інститут кліматично орієнтованого сільського господарства НААН України), Іванова Ірина Євгенівна (Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного), Ковальов Микола Миколайович (Центральноукраїнський національний технічний університет), Качанова Тетяна Володимирівна (Миколаївський НАУ).

Метою конкурсу було стимулювання наукової діяльності, створення умов для реалізації екологічних ідей талановитої студентської молоді, навичок генерації ґрунтозахисних технологій, їх презентації та впровадження у виробництво, а також формування нового світогляду майбутніх фахівців в умовах сучасних викликів та загроз.

На підставі протоколів засідання журі ІІ етапу Конкурсу та рішення Організаційного комітету Конкурсу про результати Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу наукових робіт «Збереження родючості ґрунтів» здобувач вищої освіти факультету агрономії та захисту рослин Державного біотехнологічного університету Новосад Олександр Костянтинович сумарно отримав 119,4 бали та нагороджений дипломом І ступеня.

Щиро дякуємо оргкомітету конференції та всім учасникам за плідну співпрацю і доброзичливу атмосферу!