Шановні колеги, партнери, здобувачі та наші випускники!
Всіх хто працює в холодильній та кліматичній індустріях, опановує знання в галузі низькотемпературних техніки та технологій вітаємо з Всесвітнім Днем Охолодження!

Щороку, 26 червня цей День має значення для кожної людини в світі! Адже без опанування законів фізики та термодинаміки, без створення штучного холоду людство не могло мати шансів на звільнення часу для створення інших важливих речей. Важливий крок та відкриття температурних законів та принципів тепломасообміну дали нам можливості для розвитку у галузі харчової та переробної промисловості, фармації, медицини, кріогенної інженерії та інших важливих побутових, комерційних та промислових секторів кожної економіки кожної країни Світу!

Тематика цьогорічного Дня: “Температура має значення…..абсолютно!”

“У всьому термодинамічному спектрі, від високих температурних екстремальних температур до кріогенних глибин абсолютного нуля за шкалою Кельвіна, температура об’єднує нас усіх. Вона регулює наш комфорт, підтримує наше здоров’я, зберігає наше харчування та підтримує інструменти сучасного життя. У кожному ступені життя температура має значення – абсолютно”. – Стівен Гілл, засновник Всесвітнього Дня Холоду!