2 вересня 2024 року першокурсники спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» взяли участь в онлайн зустрічі присвяченій Дню знань, що проходила на факультеті лісового господарства, деревооброблювальних технологій та землевпорядкування Державного біотехнологічного університету

З вітальним словом до здобувачів звернулася декан факультету проф. А.А.Суска, яка акцентувала своє вітання на першому кроці на шляху до знань, до розкриття свого потенціалу та досягнення своїх мрій.

В.о ректора А.І. Кудряшов запевнив студентів у вірності вибору ЗВО та спеціальностей, запевнив у можливостях розвитку, досягнення високих результатів та професійного становлення.

Голова Вченої ради університету А.М. Одарченко побажав студентам під час навчання в університеті відкрити перед собою багато можливостей, здобути нові знання та побудувати успішне майбутнє.

Завідувач кафедри управління земельними ресурсами, геодезії та кадастру, професор І.В. Кошкалда у вітальному слові відмітила, що шлях навчання та професійного росту, він не може бути завжди легким, але кожен виклик – це можливість зростати. Тому не потрібно боятися помилок, а йти тільки вперед до досягнення мети.

Першокурсникам представили кураторів академічних груп, а саме: доцента О.А. Домбровську та доцента С.О. Винограденка. Саме вони будуть для наших першокурсників помічниками та наставниками під час навчання.

Нехай роки навчання будуть цікавими, корисними та пізнавальними. Бажаємо вам усім досягнення своєї мети та здійснення мрій під мирним небом України!