Науково-практичний семінар «Дерев’яне домобудування та облаштування осель»

Семінар, організований кафедрою деревооброблювальних технологій та системотехніки лісового комплексу Державного біотехнологічного університету, відбувся 20 вересня 2023 р. в режимі онлайн. Декан факультету лісового господарства, деревооброблювальних технологій та землевпорядкування проф. Суска А.А. і  проректор з наукової роботи проф. Михайлов В.М зазначили, що в семінарі беруть участь науковці й керівники підприємств з різних куточків України, що сприятиме тіснішим зв’язкам між ними, а для студентів семінар є слушною нагодою отримати найактуальнішу інформацію про перспективи розвитку цієї важливої галузі.

Тематика доповідей охопила широке коло питань, зокрема: забезпечування точності деревообробних верстатів (проф. Пилипчик М. І., Національний лісотехнічний університет України (м. Львів); використання костриці технічної коноплі в якості утеплювача в дерев’яних будинках та її роль в міцності каркасних конструкцій (керівник підприємства «ЕкоДім» Радченко С.Л. (м. Харків, м. Київ); верстати фірми Krüsi (Швейцарія) для виготовлення елементів дерев’яних будівель (заст. директора ТОВ «Центр «Технології деревообробки» Анухін І.П. (м. Харків); дизайнерські кухні в скандинавському стилі (директор компанії «INSTYLE» Сидоренко Р.Ю. (м. Харків, м. Київ); ландшафтний і регулярний прийоми озеленення на ділянках з дерев’яними конструкціями (керівник Студії ландшафтного дизайну «Green Angels» Балашова Е.В. (м. Харків).

Дякуємо журналу «Обладнання та інструмент для професіоналів. Серія: Деревообробка» за багаторічну інформаційну підтримку семінарів кафедри.