13 березня 2023 р. керівник сервісної служби підприємства «ДОЛІНЬО Технології» Юдін О. провів лекцію «Пилкові центри» для студентів ДБТУ, які навчаються за спеціальністю 187 Деревообробні та меблеві технології.

Особливістю таких центрів є здатність розкроювати пакет з кількох деревинних плит відповідно до заданої програми. Викладення матеріалу здійснювалось на прикладі серії центрів Gabbiani P, Gabbiani S і Gabbiani Pt виробництва концерну SCM Group (Італійська Республіка), ексклюзивним представником якого в Україні є підприємство «ДОЛІНЬО Технології».

Основна увага приділялась різноманітним технічним рішенням, спрямованим на досягнення головної мети – забезпечення якомога більшої продуктивності при високій якості обробки. Серед них – «повітряна подушка» для зручного переміщення пакетів плит, дистанційне керування основними вузлами та автоматизоване їх налаштування, роботизовані системи завантаження / розвантаження плит. Дякуємо підприємству «ДОЛІНЬО Технології» за плідну співпрацю в навчанні студентів, яка триває вже багато років.