Лекція / виступ Головного судового експерта відділу товарознавчих та гемологічних досліджень Полтавського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру

Для студентів факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю відбулася лекція / виступ Головного судового експерта відділу товарознавчих та гемологічних досліджень Полтавського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Шурдук Інни Володимирівни.
Участь фахівців-практиків в освітньому процесі є дуже важливою та ціною. Це дає можливість розглянути проблемні питання дисципліни з актуальної на сьогодні практичної сторони та наблизити викладання до реальних умов роботи фахівців, дає можливість здобувачам освіти вчитися, спираючись на досвід спеціалістів.
Висловлюємо щиру подяку головному судовому експерту відділу товарознавчих та гемологічних досліджень Полтавського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Шурдук Інні Володимирівні за цікаву, змістовну лекцію і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.