Початок нового навчального року на кафедрі маркетингу, управління репутацією та клієнтським досвідом

Сьогодні, 1 вересня, студенти кафедри маркетингу, управління репутацією та клієнтського досвіду відзначили початок нового навчального року. Урочисті заходи були організовані в Zoom. Ця онлайн-посвята стала по-справжньому незабутнім подією для всіх присутніх, адже дозволила об’єднати студентів та викладачів, не зважаючи на віддалену форму навчання.
Ця особлива подія розпочалася з привітання декана факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю Пенкіної Наталії Михайлівни. Вона відзначила важливий крок, який студенти роблять у своєму житті, обираючи цей факультет, і закликала всіх долучитися до активного навчання та розвитку.
Після виступу Декана факультету, слово отримали завідувачі випускаючих кафедр. Вони поділилися своїми досвідом та інсайтами щодо особливостей спеціальностей, які вивчатимуть студенти. Завідувачі закликали молодь бути активними, відкритими для нових знань і готовими до викликів, які ставлять перед ними майбутній ринок праці та бізнесу.
Завершальним акордом онлайн-посвяти стало привітання завідувачки кафедри маркетингу, управління репутацією та клієнтського досвіду, професора Савицької Наталії Леонідівни на окремій зустрічі. Вона привітала студентів з початком нового навчального року та важливим етапом їхнього життя – вступом до закладу вищої освіти. Наталія Леонідівна наголосила на важливості предметів, що вивчаються на кафедрі, і запропонувала студентам бути відкритими до навчання, активно взаємодіяти з викладачами та однодумцями, а також висловила побажання щодо досягнення великих успіхів у своїй освітній та професійній діяльності.
Посвята першокурсників – це завжди важливий момент в навчальному році, і цього разу вона набула особливого значення через віддалений формат проведення. Однак ця подія стала ще одним кроком у розвитку та навчанні студентів, підкреслюючи важливість знань та навичок у сучасному бізнес-середовищі.