Посвята студентів першокурсників у Маркетошки

Початок цього заходу був особливим, адже студентів привітала декан факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю, Пенкіна Наталія Михайлівна. Вона привітала молодих і надійних першокурсників та побажала їм успіху в навчанні.

Після цього слово отримала завідувачка кафедри маркетингу, управління репутацією та клієнтським досвідом, Савицька Наталія Леонідівна. Її запальна промова надихнула студентів і познайомила з науково-педагогічним складом кафедри.

Свято продовжилося за участі ведучої цього заходу, Афанасьєвої Оксани Пилипівни, яка зробила цей день ще більш незабутнім. За традицією, вона передала слово студентці першого курсу магістратури. Студентка-магістр. Жовтун Анастасія, провела цікаві конкурси для першокурсників, які не лише розважили їх, але і допомогли краще пізнати професію маркетолога. Студенти виявили свої таланти та кмітливість у грі, що сприяло їхньому кращому сприйняттю матеріалу.

Креативна команда кафедри, очолювана молодим вченим Заїкою О. В., підготувала захоплюючі конкурси та подарунки з корпоративним героєм, які додали своєї неповторності до свята. Всі ці подарунки були виготовлені руками майстрині digital-маркетингу та інших креативних областей, Оленою Заїкою, що надали їм особливий шарм та відчуття особистої уваги.

На завершення свята було оголошено переможців, які отримають призи з корпоративним героєм кафедри. Це стало приємним сюрпризом для тих, хто проявив активність та відзначився під час заходу:
🌟Єлизавета Кучеренко
🌟Аліна Проскурова
🌟Софія Михайлова
🌟Вероніка Калітіна
🌟Емілія Ліоновець

Але це ще не все! В кінці зум-зустрічі куратор першого курсу, Тарасов Ігор Юрійович, привітав всіх з посвятою першокурсників та розповів про традиції кафедри, які існують вже багато років. Однією з таких традицій є написання листів у майбутнє, які студенти повинні були написати та відправити своєму куратору. Ця традиція сприяє підтримці зв’язку між студентами та викладачами і допомагає майбутнім маркетологам формувати свої цілі та плани.

Ця посвята першокурсників у Маркетошки стала незабутнім днем для нашої кафедри. Ми бажаємо всім студентам успіхів у навчанні та плідного навчального року. Нехай ваша подорож в світ маркетингу буде цікавою та насиченою!