Засідання науково-технічної ради факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю

26 січня 2024 р. відбулось відкрите засідання науково-технічної ради факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю, у якому приймали проректор із наукової роботи д.т.н., професор Валерій Михайлов, проректор із науково-педагогічної роботи, к.т.н, доцент Максим Серік та науково-педагогічні працівники кафедр факультету.

На порядку денному науково-технічної ради висвітлювалось питання підведення підсумків науково-дослідної роботи кафедр за 2023 р. та визначення перспективних завдань на 2024 р.

Зі вступним словом виступили декан  факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю  Наталія Пенкіна та проректор з наукової роботи, д. т. н., проф., Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії України Валерій Михайлов.

Проректор з науково-педагогічної роботи Максим Серік звернув увагу, на необхідність провадження результатів наукової роботи у освітній процес, активізацію роботи у підготовці освітніх грантових програм в тому числі за програмами «Еразмус++ напряму Жан Моне», «Горизонт Європи» та приділення уваги розвитку мовник компетентностей, зокрема вивченню англійської мови.

Проректор із наукової роботи д.т.н., професор Валерій Михайлов відзначив активну участь у міжнародних проектах,  наявність злагодженої роботи та результативності інноваційної та виробничої інфраструктури BioTech CMRI та науково-освітньо-виробничого кластеру «Повноцінне харчування для сталого розвитку суспільства», аналітичного та тренінгового центру «Центр маркетингових досліджень та ініціатив» («Center for marketing research and initiatives – BioTech CMRI»), а також визначив напрями та надав позиції, щодо подальшого розвитку науково-дослідної діяльності факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю.

На засіданні прийнято рішення про затвердження звітів з НДР та схвалення роботи колективів факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю.