Кафедра торгівлі, готельно-ресторанної та митної справи брала участь у розширеному засіданні науково-технічної ради

26 січня 2024 року кафедра торгівлі, готельно-ресторанної та митної справи брала участь у розширеному засіданні науково-технічної ради факультету управління торгівельно-підприємницькою та митною діяльністю.
На якому представила річний звіт про результати діяльності за основними складовими науково-дослідної роботи за 2023 рік і визначила перспективи завдань на 2024 рік.

На засіданні були присутні проректор з наукової роботи Валерій Михайлов, проректор з науково-педагогічної роботи Максим Серік, науково-педагогічні працівники каферди факультету та представники науково-дослідної частини університету.

Керівництво університету високо оцінило здобутки кафедри за звітний період. Надали рекомендації щодо покращення результатів за актуальними напрямами розвитку університету, зокрема з розширення міжнародних зв’язків і підготовки наукових проєктів для здобуття міжнародних грантів та державного фінансування.