На факультеті управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю проведено підсумкову атестацію здобувачів освіти. Відбувся захист кваліфікаційних робіт за спеціальностями 075 Маркетинг, 076 Підприємство, торгівля та біржова діяльність, 241 Готельно-ресторанна справа, 242 Туризм. Захист відбувався в он-лайн форматі. Тематика кваліфікаційних робіт направлена на вирішення актуальних питань та подолання проблем галузей, сприяє розвитку та модернізації торговельного-підприємницької діяльності України. Протягом захисту та обговорення робіт здобувачі показали себе, як фахівці високого рівня, проявили досконалі вміння та навички! Вітаємо студентів з успішним захистом кваліфікаційних робіт, бажаємо подальших успіхів та досягнень!