07.06.23 р. відбувся прилюдний захист дисертаційної роботи аспіранта кафедри ветеринарної хірургії та репродуктології Кошевого В.І.

У середу, 7 червня 2023 року на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 211.04.2023 Державного біотехнологічного університету відбувся прилюдний захист дисертаційної роботи аспіранта кафедри ветеринарної хірургії та репродуктології Кошевого Всеволода Ігоровича на тему: «Зниження репродуктивної здатності кнурів-плідників за оксидативного стресу та методи її корекції» на здобуття наукового ступеня доктора філософії у галузі знань 21 «Ветеринарна медицина» за спеціальністю 211 «Ветеринарна медицина».

Науковий керівник – доктор ветеринарних наук, професор Науменко Світлана Валеріївна.

Спеціалізована вчена рада у складі:

головуючої – доктора ветеринарних наук, професора Жукової Ірини Олексіївни,

рецензента – кандидата ветеринарних наук, доцента Мірошнікової Ольги Сергіївни та

офіційних опонентів:

доктора ветеринарних наук, професора Гутого Богдана Володимировича, завідувача кафедри гігієни, санітарії та загальної ветеринарної профілактики імені М. В. Демчука Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького;

доктора ветеринарних наук, професора Білого Дмитра Дмитровича, завідувача кафедри ветеринарної хірургії і репродуктології Дніпровського державного аграрно-економічного університету та доктора ветеринарних наук;

професора Замазія Андрія Анатолійовича, професора кафедри інфекційної патології, гігієни, санітарії та біобезпеки Полтавського державного аграрного університету

після фахового аналізу дисертації, публікацій здобувача, доповіді і детального обговорення одноголосно присудила В. І. Кошевому науковий ступінь доктора філософії з ветеринарної медицини.

Вітаємо здобувача і наукового керівника з успішним захистом дисертаційної роботи!