23.05.23 р. відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання ветеринарної медицини: реалії та перспективи»

23 травня 2023 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція науковців, викладачів та аспірантів «Актуальні питання ветеринарної медицини: реалії та перспективи» факультету ветеринарної медицини Державного біотехнологічного університету

У роботі конференції прийняли участь науковці з різних регіонів України, зокрема з таких провідних вищих навчальних закладів та науково-дослідних установ України, як Національний університет біоресурсів та природокористування, Білоцерківський національний аграрний університет, Одеський державний аграрний університет, Полтавський державний аграрний університет, Дніпровський державний аграрно-економічний університет, Національний науковий центр «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини» та інші.

З вітальним словом на початку роботи конференції виступили проректор з наукової роботи Михайлов Валерій Михайлович та проректор з науково-педагогічної роботи Серік Максим Леонідович.

У роботі конференції прийняли участь особисто або надіслали тези доповідей 163 науковця та практика, які надіслали 95 тез доповідей.

Дякуємо усьому колективу факультету ветеринарної медицини та адміністрації університету й колегам з інших вищих навчальних закладів та наукових установ за участь у конференції та плідне наукове співробітництво!

Бажаємо всім учасникам подальшої плідної роботи, успіхів у підготовці висококваліфікованих лікарів ветеринарної медицини, міцності духу та нових наукових звершень!