30.03.23 р. – захист онлайн щоденників-звітів про проходження студентами 4 курсу виробничої практики (комісія №1)

30 березня 2023 року студенти 4 курсу групи ВМ20-13ДВ факультету ветеринарної медицини (комісія №1) успішно захистили онлайн щоденники-звіти про проходження виробничої практики, яку проходили у різних установах міста Харкова, Харківського регіону та України.

Студенти за період спілкування поділилися власними враженнями щодо особливостей роботи фахівців ветеринарного спрямування та низки професійних навичок та умінь, яких вони набули протягом практики.

Роботи було оцінено згідно положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей. Всі роботи одноголосно були оцінені позитивно, а авторів робіт було відзначено дипломами 1-го; 2-го та 3-го ступенів.

Рішенням комісії усі студенти отримали позитивні оцінки.

Дякуємо студентам та їх керівникам за проведену роботу!