31.03.23 р. – захист онлайн щоденників-звітів про проходження студентами 4 курсу виробничої практики (комісія №2)

31 березня 2023 року студенти 4 курсу 13 групи друга вища освіта факультету ветеринарної медицини ДБТУ (комісія N 2) успішно захистили щоденники-звіти про проходження виробничої практики онлайн на платформі Google Meet.

Студенти проходили виробничу практику у ветеринарних клініках України. Виступи були цікавими, насиченими корисними матеріалами та підкріплені презентаціями. Члени комісії – науково-педагогічні працівники кафедр фармакології та паразитології та епізоотології та мікробіології отримали розгорнуті відповіді на свої питання.

Всі студенти отримали високі оцінки.

Дякуємо всім за плідну роботу, бажаємо удачі та всього найкращого в такій цікавій та корисній професії, як лікар ветеринарної медицини.