Розпочалися курси підвищення кваліфікації лікарів ветеринарної медицини!

Після паузи ми раді застрічати перших слухачів на курсах підвищення кваліфікації з галузі знань 21 «Ветеринарна медицина» в стінах Державного біотехнологічного університету.

Цьому передувала значна робота колективу: залучення бажаючих, розробка і узгодження навчального плану, формування розкладу, підготовка до занять, і нарешті……перші заняття!

Приємно бачити студетнів минулих років, колег які працюють і мають досвід практичної діяльності за фахом. У пам’яті постають приємні спогади зі студентського життя та звичні слова для здобувачів ветеринарного факлультету: «Надягаємо шапочки, одягаємо халати і приступаємо до вичення матеріалу».

Заняття відбуваються швидко, у формі жвавої дискусії та обміну практичним досвідом у дружній атмосфері. Приємно почути наприкінці пари щире: «Дякуємо за цікаве заняття та можливість відчути атмосферу студентських років».

Хто хоче відчути цю атмосферу – ласкаво просимо на наступні заняття.