Засідання НТР – звітування та оцінювання звітів аспірантів 4-го року навчання

4 травня 2023 року на факультеті ветеринарної медицини ДБТУ відбулось засідання науково-технічної ради.

На порядку денному було 2 питання: заслуховування звітів аспірантів 4-го року навчання та їх оцінювання, а також розглянуто 2 монографії.

У засіданні НТР приймали участь: в.о. завідувача відділу аспірантури і докторантури, доктор філософії Міненко С.І. та провідний фахівець цього відділу Бондарчук А.О.

Членами НТР заслухано і схвалено звіти 6 аспірантів. Окремо слід відмітити роботу аспіранта кафедри ветеринарної хірургії та репродуктології Кошевого Всеволода Ігоровича (науковий керівник – д.вет.н., професор Науменко С. В.), який достроково виконав заплановані дослідження, оформив дисертаційну роботу, яку було розглянуто на розширеному засіданні кафедри ветеринарної хірургії та репродуктології. Всеволод Ігорович працює асистентом цієї ж кафедри і готується до захисту дисертаційної роботи!

За результатами голосування рекомендовано до затвердження Вченою Радою університету 2 монографії, співавторами яких є науково-педагогічні працівники кафедр внутрішніх хвороб і клінічної діагностики тварин та ветеринарної хірургії та репродуктології:

1. Хвороби високопродуктивних корів: монографія/ Д. В. Кібкало, В. М., Могільовський, В. А. Пасічник. Харків, 2023. 102 с.
  2. Аліментарна неплідність корів та телиць: монографія/ П. М. Скляров, С. Я. Федоренко, С. В. Науменко, В. Ю. Стефаник, Є. Є. Костишин, О. І. Стадницька, О. В. Онищенко, О. О. Безалтична; за заг. ред. П. М. Склярова. Дніпро – Харків – Львів – Одеса, 2023. 165 с.

Наприкінці засідання голова НТР нагадав про підготовку фнаукових робіт до участі у конкурсах і грантах.

Голова НТР ФВМ,
д.вет.н., професор, академік АНВО Іван ЯЦЕНКО