08 листопада 2023 року здобувачі вищої освіти за спеціальністю 054 “Соціологія” в межах співпраці з факультетом соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка доєдналися до практичного заняття з фахівцем-практиком Марією (Маріам) Симоновою (керує філією (country director) міжнародної дослідницької компанії RMTeam International та є координаторкою/ стратегічною радницею SDG BRIDGE (Підвищення стійкості для ефективного досягнення цілей розвитку) у межах програми розвитку ООН в Україні. Наразі Маріам включена в процес оцінювання ефективності соціальних проєктів UNICEF в Україні).

В ході цього заняття Маріам розповіла про досвід реалізації міжнародних соціальних проєктів в Україні, методологію оцінювання їх ефективності, складнощі які виникають між міжнародними донорами та зацікавленими сторонами на національному рівні та можливості їх уникнення.

Здобувачі мали можливість розглянути конкретні практичні ситуації та опрацювати кейси з соціальної політики та соціально захисту та поміркувати як досвід українського суспільства може допомогти змінити невдалі підходи міжнародних організацій до реалізації соціальних проєктів.