Для здобувачів спеціальності 054 “Соціологія” 15 лютого 2023 року було проведено лекцію з академічної доброчесності..

Для проведення лекції було запрошено директорку наукової бібліотеки Державного біотехнологічного університету, кандидатку наук із соціальних комунікацій Наталію Ніколаєнко. Протягом заняття порушувалися питання про поняття академічної доброчесності, її складових, про правові механізми, що регламентують дотримання науковцями, викладачами та здобувачами вищої освіти принципів академічної доброчесності.

Особливу увагу лекторка приділила важливості для здобувачів самостійного виконання навчальних завдань, необхідності коректного посилання на джерела інформації у разі використання ідей інших авторів, надання достовірної інформації про результати власної навчальної та/або наукової діяльності тощо.

Слід зазначити, що Н. Ніколаєнко розробила і впроваджує в навчальний процес авторський курс з академічної доброчесності, який будь-який студент університету має можливість обрати до свого навчального плану.

Лекція викликала жвавий інтерес здобувачів, зокрема тих, які наразі завершують роботу над текстами кваліфікаційних робіт бакалавра і готуються до їх захисту, що відбудеться у червні 2023 року.