27 листопада 2023 року відбулося чергове засідання загальноуніверситетського політклубу “Думка” (керівники Варипаєв О.М., Міносян А.С.) до вшанування пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років в Україні.

Присутніми були близько 90 студентів факультету менеджменту, адміністрування та права та інших факультетів ДБТУ.

Учасники згадали про те, що голодомор українців 1932–1933 років був найбільшою трагедією і найтяжчим злочином проти цілого народу за всю історію людства. Масштаби цієї трагедії дійсно планетарні, а ще страшніші причини, механізм здійснення трагедії, її наслідки, які даються взнаки і сьогодні. Не можна ніяк усвідомити, що на найродючіших, найквітучіших землях, в урожайний рік було вчинено вбивство  мільйонів людей, майже третина яких – це діти. Спеціалісти підрахували, що кількість жертв у справжній війні проти селянства, яким був голодомор, перевищила загальну кількість загиблих у всіх країнах під час Першої світової війни. Ця трагедія була зумовлена багатьма обставинами, головною з яких було відношення тоталітарного комуністичного режиму СРСР до власного народу й до українців.