Здобувачі ОПП «Соціологія» відвідують лекції експертів галузі в рамках проєкту “Україна та Харківщина у воєнний час: вустами науковців”

18 жовтня 2022 р. викладачі кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін (О.В. Борюшкіна, І.С. Нечітайло, С.Г. Пилипенко, Н.Г. Грабарь, Н.І. Моісєєва) і здобувачі ОПП «Соціологія» (А. Кабашний, А. Аліференко, М. Ясенєв, М. Муравльова, С. Коробков, Д. Петров, Д. Чорнобай) долучилися до заходів лекторію в межах проєкту Science at risk “Україна та Харківщина у воєнний час: вустами науковців”.

Першу лекцію прочитав директор Інституту соціології Національної академії наук України, докор філософських наук Євген Головаха. На ній були представлені результати соціологічних досліджень, які описують загальний соціально-психологічний стан українців під час війни, демонструють рівень довіри до Президента країни і органів державної влади, свідчать на користь формування політичної нації та кристалізації громадянської ідентичності населення.

Другу лекцію читала кандидатка політичних наук Юлія Біденко. Її було присвячено питанням та проблемам формування і функціонування громадянського суспільства в Україні. Були представлені дані, які свідчать про достатньо високий рівень громадянської згуртованості та значні позитивні зміни у громадянському суспільстві в цілому.

Здобувачі ОПП «Соціологія» вмотивовані систематично відвідувати лекторій (цикли лекцій проводять щотижнево) для отримання важливих знань про сучасне українське суспільство.