Аспірант Університету – стипендіат Президента України!

Аспіранти Університету продовжують вражати високими навчальними й науковими здобутками. Так, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1352 від 6 листопада 2023 року «Про призначення академічних стипендій Президента України аспірантам на 2023/2024 навчальний рік»  аспіранту  Державного біотехнологічного університету Максиму ПРИХОДЬКО призначено академічну стипендію Президента України.

Щиро вітаємо Максима Приходько та наукового керівника дисертаційної роботи доктора філософії з менеджменту, доцента кафедри менеджменту, бізнесу і адміністрування Софію Іванівну Міненко з високою оцінкою наукового потенціалу та бажаємо міцного здоров’я, життєвої наснаги, професійних успіхів і особистих творчих досягнень!

Пишаємося аспірантами Державного біотехнологічного університету і щиро вітаємо їх з високим визнанням їхніх досягнень, які примножують славу Університету!