Вітаємо з захистом дисертації на здобуття ступеня доктора філософії!

Вітаємо Кузіну Вікторію Юріївну з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 05 «Поведінкові та соціальні  науки» спеціальності 051 «Економіка», який відбувся 18 грудня 2023 року в Державному біотехнологічному університеті.

Вітаємо Білокінь Олександра Павловича з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 07 «Управління і адміністрування» спеціальності 073 «Менеджмент», який відбувся 21 грудня 2023 року в Державному біотехнологічному університеті.

Науковий керівник аспірантів – кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри економіки та бізнесу Бухало Олена Василівна.

Щиро дякуємо членам ради за проведену роботу та увагу до наукової діяльності майбутніх науковців!

А також  від щирого серця вітаємо наукового керівника Олену Василівну  та здобувачів Вікторію Юріївну та Олександра Павловича з успішним захистом та бажаємо успіху у подальших наукових дослідженнях!!!