Особам з особливими освітніми потребами

Загальна інформаціяНормативні документи
Відповідно до вимог Закону України «Про освіту» та постанови Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 р. №1187 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності» (із змінам та доповненнями) Державним біотехнологічним університетом розроблено відповідні заходи щодо доступності до навчальних приміщень осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

З метою забезпечення безперешкодного доступу до будівлі, приміщень осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення облаштовано:

  • пандус із дзвінком, тактильною табличкою із шрифтом БРАЙЛЯ;
  • широкі двері, коридори;
  • навчальні приміщення.

Психологічну підтримку здобувачів із особливими потребами здійснює Психологічна служба.

З метою покращення доступності будівель навчальних корпусів та гуртожитків для осіб з особливими потребами передбачено допомогу студентів-волонтерів, організовано педагогічний та психологічний супровід цієї категорії осіб на всіх етапах вступної кампанії та під час освітнього процесу в університеті. Крім того, у разі провадження освітньої діяльності вищезазначених груп населення будуть забезпечені місця для паркування автомобілів осіб з особливими фізичними потребами найближче до входу у приміщення.