28.06.2024 р. – Вітання випускників першого (бакалаврського) РВО!09.05.2024 р. – Парламентський онлайн-урок до Дня Європи03.05.2024 р. – Онлайн-захід приурочений до Міжнародного дня боротьби із булінгом (День боротьби з цькуванням)19.03.2024 р. – Година спілкування «Геній думки та слова української нації». Т.Г. Шевченко09.01.2024 р. – Разом до Перемоги!!!28.12.2023 р. – Урочисте привітання випускників-магістрів17.11.2023 р. – Конкурс відео-робіт10.11.2023 р. – Онлайн-гра: Що? Де? Коли?27.10.2023 р. – Радіодиктант національної єдності21.09.2023 р. – Міжнародний День студенського спорту01.09.2023 р. – День знань30.06.2023 р. – Урочисте привітання випускників-бакалаврів
Дорогі випускники!
Сьогодні 28 червня 2024 року, ви робите великий крок у своєму житті, і ми раді розділити з вами цей особливий момент!

Вітаємо вас із завершенням важливого етапу навчання! Ви пройшли шлях, сповнений викликів, здобутків і незабутніх вражень. Ваші зусилля, наполегливість та прагнення до знань привели вас до цього дня.

Нехай ваші знання та вміння стануть міцним фундаментом для майбутніх досягнень. Не бійтеся мріяти і йти до своєї мети, адже саме ви будуєте своє майбутнє. Пам’ятайте, що кожен кінець – це лише початок нових пригод.

Бажаємо вам успіхів у всіх починаннях, натхнення та впевненості у власних силах. Нехай доля дарує вам багато можливостей, а шлях буде освітлений радістю, любов’ю та досягненнями.

З найкращими побажаннями, колектив кафедри менеджменту, бізнесу і адміністрування!

9 травня 2024 року в Україні відзначають День Європи.
В цей день здобувачі освіти спеціальностей 281 Публічне управління та адміністрування та 073 Менеджмент приєдналися до парламентського онлайн-уроку до Дня Європи організованим освітнім центром Верховної Ради України!
Дякуємо організаторам за цікаву і корисну інформацію, а також вікторину!

Організація Об’єднаних Націй у 2012 році проголосила 4 травня Міжнародним днем боротьби з булінгом.

03 травня 2024 року здобувачі вищої освіти спеціальностей 073 «Менеджмент» та 281 «Публічне управління та адміністрування» приєднались до обговорення питань щодо булінгу та цькування задля створення усвідомленості та підтримки в боротьбі з цією проблемою. В межах тем представлених доповідей, де були висвітлені питання насильства, булінгу та мобінгу, сформувався жвавий діалог.
Щиро вдячні всім присутнім за активну участь у даному заході.

 

Сьогодні, 19 березня 2024 року , здобувачі вищої освіти нашого факультету долучились до проведення години спілкування “Геній думки та слова української нації”, приуроченої до дня народження Т.Г. Шевченко.
Висловлюємо щиру подяку за підготовку і проведення заходу співробітниці наукової бібліотеки ДБТУ Любові Івановні Бездольній.

9 січня 2024 року – Разом до Перемоги!!! Здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності “Менеджмент” і “Публічне управління та адміністрування”, а також викладачі кафедри д.е.н., професор Яцун Л.М. і завідувач кафедри Сагачко Ю.М. задовольнили запит військовослужбовців 142 бригади.
Дякуємо доценту кафедри обліку, аудиту і оподаткування Накісько О.В. за організацію волонтерської діяльності! Віримо, допомагаємо!

28 грудня 2023 року – відбулося урочисте привітання випускників! Вітаємо магістрів спеціальностей 073 “Менеджмент” і 281 “Публічне управління та адміністрування”! Цей день — велике досягнення, яке свідчить про вашу відданість та наполегливість. Бажаємо вам нових вершин, невичерпного натхнення та успіхів у подальшій професійній діяльності.

17 листопада 2023 року – З нагоди свята День студента 2023 був проведений конкурс відео-робіт!
Дякуємо Вам за участь та пишаємось нашими талановитими здобувачами!
Переможцем конкурсу та почесне перше місце здобула команда “Нейрон”, студенти 4 курсу спеціальності “Менеджмент”.
Слід також відзначити Онокієнко Тетяну, Ільченко Аріну (студенток 2 курсу спеціальності “Менеджмент”) і Линник Вікторію (студентку 1 курсу спеціальності “Публічне управління та адміністрування”)
Переможців та учасників чекають цінні призи!
Вітаємо з Днем студента! Нехай кожен ваш крок буде спрямований до вершин успіху, а учбові роки запам’ятаються радісними моментами! Бажаємо подальших успіхів і майбутніх досягнень!

10 листопада 2023 року – Вітаємо всіх учасників з завершенням захоплюючої та неймовірно цікавої онлайн-гри: Що? Де? Коли?! Кожен з вас виявив вражаючі знання та аналітичні можливості, створивши цю подію особливою та неперевершеною.
Спеціальні вітання переможцям команді “НЕЙРОН” спеціальності 073 “Менеджмент”, чия винахідливість та розум заслуговують на визнання. Ви не просто виграли гру, а й продемонстрували свою ерудицію та вміння швидко й точно реагувати на найскладніші питання.
Дякуємо кожному за активну участь та відданість грі. Бажаємо вам подальших успіхів та веселих моментів у навчанні та грі!

27 жовтня 2023 року здобувачі спеціальностей 073 «Менеджмент» та 281 «Публічне управління та адміністрування» долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності.

21 вересня 2023 року – У Міжнародний День студенського спорту хочеться відзначити здобувачів спеціальностей: 073 “Менеджмент”, 281 “Публічне управління та адміністрування” та 081 “Право”.
Пишаємось Вами та бажаємо спортивних звершень!!!

1 вересня 2023 року – 1.09.2023 відбулось урочисте привітання здобувачів факультету менеджменту, адміністрування та права Державного біотехнологічного університету від керівництва.
Вітаємо з Днем знань! Бажаємо, щоб цей рік відкривав для тебе нові кордони до успіху. Вчися легко, підкорюючи намічені вершини, не сумніватися в собі і поповнювати власну скарбничку гідними перемогами.

30 червня 2023 року – Вітаємо наших випускників-бакалаврів із завершенням важливого етапу життя! Бажаємо Миру, подальших успіхів, професійного зростання та здійснення мрій! Дякуємо, що були з нами чотири роки, старанно працювали і надихали нас, викладачів!