Серед студентів були представники двох освітніх рівнів: (бакалаврський) – Міщенко Валерія, Ільченко Аріна, Онокієнко Тетяна; (магістерський) – Ращупкін Олександр, Мовчан Ліна.
Виробнича екскурсія відбулася під керівництвом д.п.н., професора В.М.Нагаєва.
Здобувачі ознайомилися з історією розвитку підприємства, його системою управління, технологією виробництва продукції, організацією праці, сучасними комунікаційними технологіями та інноваційними методами керівництва, які використовуються на макро- та мікрорівнях системи менеджменту.
У межах екскурсійної програми відбулася дискусія з персоналом підприємства стосовно удосконалення технології виробничих процесів, де магістри виклали свої пропозиції з покращення якості та підвищення ефективності операційної системи управління.
За підсумками виробничої екскурсії була проведена чайна церемонія, в якій було продовжено неформальне спілкування та обговорення проблемних питань комунікаційних процесів та впровадження сучасних інформаційно-цифрових технологій в системі комунікативного менеджменту підприємства.
По завершенню виробничої екскурсії здобувачі менеджерського фаху зробили записи відвідування та побажань від імені представників Державного біотехнологічного університету у книзі відгуків і пропозицій.
Ключові теми:
🌍 Європейські цінності як основа для вирішення глобальних соціо-еколого-економічних проблем
🔬 Зміни клімату в Антарктиці: вплив на Україну та світ
🇺🇦 Роль України у міжнародних наукових дослідженнях
На заході були висвітлена наступна інформація:
🎤 Інтерактивні дискусії про майбутнє України в європейському контексті
🚀 Інформація про передові наукові дослідження в Антарктиці та їх глобальне значення
🌱 Відомості про вплив європейських цінностей на сталий розвиток
🤝 Інсайти щодо впровадження європейських цінностей в університетську освіту і науку
Дякуємо спікерам і організаторам заходу за корисну інформацію!
З нагоди цього свята т.в.о. начальника відділу кадрів ДБТУ, к.е.н., доцент Харчевнікова Лілія провела для здобувачів спеціальностей 073 Менеджмент і 281 Публічне управління та адміністрування відкриту лекцію на тему: Порядок оформлення трудових відносин.
Дякуємо за цікаву і корисну доповідь і бажаємо подальших успіхів!
Ми віримо, що отримані знання та інсайти знайдуть своє застосування в навчанні та роботі та допоможуть вам досягти нових висот!
Дякуємо керівництву Сільпо за співпрацю!
Ми вдячні організаторам за цей захід, а також провідним експертам мережі супермаркетів “Сільпо” за цікаву та інформативну презентацію. Здобувачі здобули безцінний досвід і важливі інсайти, які обов’язково допоможуть нам у подальшій кар’єрі та професійному розвитку.
Дякуємо всім, хто взяв участь у заході! Було чудово провести час разом.
Здобувачі під час зустрічі ознайомилися з діяльністю компанії «Нова пошта». Отримали відповіді на питання щодо вимог до організації праці менеджерів в умовах сучасних викликів, а також на що необхідно звернути увагу під час навчання за спеціальністю 073 Менеджмент.
Дякуємо організаторам за цікавий захід.
Під час зустрічі мали змогу ознайомитися з практичним досвідом діяльності організації, яка виконує надважливі соціально-економічні, соціально-психологічні, соціально-освітні, ідентифікаційні функції.
Проблемні питання якості сучасного менеджменту в Україні, відповідності кваліфікації та шляхи їх розв’язання з урахуванням світового досвіду розглянуто спікером лекції Петром Калитою – президентом Української асоціації досконалості та якості, віцепрезидентом УСПП, академіком Української академії наук.
Лекція була насиченою та цікавою. Пані Ніна поділилася своїм досвідом управління та важливими аспектами адміністративно-організаційної роботи в сфері агропромислового комплексу. Вона висвітлила ключові виклики та можливості, які студенти можуть зустріти в цій сфері під час своєї виробничої практики.
Ми вдячні пані Ніні за її високопрофесійний підхід та зацікавленість у передачі знань молодому поколінню. Такі лекції роблять нашу виробничу практику більш плідною та поглиблюють наше розуміння аспектів публічного управління та адміністрування в агропромисловому секторі.
Дякуємо всім за участь і активні питання під час лекції. Ми впевнені, що отримані знання стануть невід’ємною частиною вашого успішного навчання та професійного зростання. Бажаємо всім плідного навчання та подальших успіхів у ваших професійних прагненнях.
Це була унікальна можливість дізнатися про передумови виникнення цього свята, довідатися більше про Акт Злуки, що став історичним обʼєднанням українських земель в одній державі, та надвагому подію для нашої державності – проголошення Української Народної Республіки.
Анатолій Федорович поділився накопиченими знаннями про сучасні технології в сільському господарстві, націлив на важливість сталих підходів до землеробства та ефективного використання ресурсів, а також звернув увагу, що головний ресурс підприємства – це ЛЮДИ.
Здивувалися його підходом до управління та інноваційними підходами в сільському господарстві, а саме відданістю справі.
Дякуємо за можливість долучитися до реальних виробничих процесів. 🤝🌿
Ця зустріч обов’язково стане для здобувачів невід’ємною частиною їхнього професійного зростання.
У рамках проєкту “HHN-DITO II” за ініціативи програми DAAD “Ukraine Digital” Хайльброннський університет (Німеччина) пропонує воркшоп «Крос-культурні комунікації» для студентів.
Де були обговорені такі теми:
• Як підготуватись до бізнес-взаємодії із партнерами різних національностей?
• Ділова культура: що треба знати до того, як почнуться переговори з іноземними партнерами.
• Мистецтво small-talk і follow-up: розвиваємо навички бізнес-комунікації.
• Ділова гра: переговори у глобальному бізнесі.
Обговорювались наступні питання:
👉Що таке ефективна HR-функція
👉У чому різниця між рекрутером та HR-менеджером
👉Якими професійними компетенціями має володіти HR-менеджер
👉Які особисті якості важливі для HR-менеджера
Дякуємо HR-експерту «Бізнес-Конструктор»
В рамках Тижня Європи студенти спеціальностей 073 «Менеджмент» та 281 «Публічне управління та адміністрування» разом з викладачами кафедри менеджменту, бізнесу і адміністрування відвідали онлайн захід «День прав людини, недискримінації та гендерної рівності», організований Національним агентством України з питань державної служби
🔸Дізналися багато цікавої інформації про фільм “Щедрик” – за лаштунками та нову стрічку Олесі про річки України.
🔸Підвищення культурного рівня студентства – це запорука майбутнього процвітання країни!
Дякуємо за організацію проведення цього заходу науково-методичному центру вищої та фахової передвищої освіти.
Дякуємо організатору Dr. Peter Vlachos та лектору Jessica Templeton за змістовну тематику, надані супровідні матеріали та цікаві завдання.
До нас завітали: директор ТОВ “Харківрегіонгаз” Непочатов Ростислав та керівник відділу продажів в компанії PlastWind-Service (обслуговування і ремонт вікон) Артем Новоселець.
Зустріч пройшла в дружній атмосфері, багато цікавих питань обговорювалось в діалозі. Усі залишились в захваті від практичних порад та розглянутих реальних кейсів різних управлінських ситуацій.
Наприкінці зустрічі зробили хмаринку – “Що для Вас менеджмент?” – вийшли цікаві результати.
Завдяки бізнес-симулятору TOPSIM – GENERAL MANAGEMENT учасники опрацювали: професіональні компетентності (застосування фактичних знань у площині управління бізнесом; розробка бізнес-плану; прийняття рішень в умовах невизначеності; аналіз фінансових документів; облік витрат та бюджетування; методологічні компетентності ( комплексне вирішення проблем; розробка відповідних підходів; соціальні компетентності ( робота в команді та відповідальність; міжособистісна та міжкультурна комунікація).
З цієї нагоди для здобувачів першого( бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування була організована та проведена тематична лекція.
Лекція була прочитана начальником відділу економічного розвитку, інвестицій, міжнародної співпраці, комунікації та туризму Виконавчого комітету Роганської селищної ради Вадимом ПОЛЯХОМ.
Співпраця зі стейкголдерами, випускниками, роботодавцями, експертами в галузі є невід’ємним етапом підготовки висококваліфікованих фахівців.