6 та 7 лютого 2024 року освітній центр «Європейські фінансові студії» кафедри фінансів, банківської справи та страхування ННІ «Кіберпорт» провів освітні заходи з нагоди Дня безпечного Інтернету (Safer Internet Day) за підтримки Національного банку України, Кіберполіції України та Центру фінансових знань «ТАЛАН».

В заході взяли участь учні та студенти ННІ «Кіберпорт» Державного біотехнологічного університету, Харківського державного професійно-педагогічного фахового коледжу ім. В.І. Вернадського, Харківського автомобільно-дорожного фахового коледжу,  Харківського ліцею № 154, КЗ “Мереф’янськтй ліцей” Перспектива” та ін. Загалом в заході прийняло участь понад 100 учасників.

Це була чудова можливість поділитися з учнями та  студентами знаннями з дотримання правил платіжної безпеки та розрахунків у мережі Інтернет.

В перший день розглянули «Історію шахрайства з грошима: від фальшивомонетництва до кібершахрайства» та провели тестування «Чи готовий ти до зустрічі з фінансовим шахраєм?».

А вже наступного дня проводили тренінг з платіжної безпеки «Поради з кібербезпеки та схеми шахрайства у воєнний час» та презентували збірку коміксів про платіжне шахрайство.

Сподіваємося, що даний захід допоміг нашим учасникам стати більш відповідальними користувачами мережі Інтернет та навчив їх протидіяти актуальним схемам телефонного шахрайства, кібершахрайства, а також правилам безпечних онлайн-покупок.