Співпраця з БФ «Карітас Харків»

Студенти Державного біотехнологічного університету приєднались до проєкту «Простір, дружній до дітей», що реалізується благодійним фондом «Карітас Харків».

Представники студентства БІОТЕХу допомогли втілити задуми проєкту, які направлені на розвиток і психологічне розвантаження дітей. Під час заходу малечу порадували активні ігри, майстер-клас із приготування солодощів та подарунки.

Ініціювала співпрацю голова студентського самоврядування факультету економічних відносин та фінансів ДБТУ Дар’я Остапович, яка об’єднала студентів університету. До реалізації проєкту приєднались Єлизавета Пензєва, Данило Бабарук, Єлизавета Матющенко, Юлія Рубайло та Дарія Медкова.

Дякуємо БФ «Карітас Харків» за натхнення, приклад любові до людей, що реалізується в їхніх чисельних проєктах та небайдужій молоді.